Nr. d/r |
Acţiuni sportive |
Termeni desfăşurare |
Localitatea |
Org-le particip. |
Componenţa |
Suma /lei/ |
Sport. |
Total |
|
S E N I O R I |
|
1 |
Cantonament de pregătire specială |
04-10 februarie |
Briceni |
LN |
20 |
4 |
|
2 |
Turneul Internaţional |
05-10 februarie |
Debrecen /Ungagia/ |
LN |
6 |
9 |
|
3 |
Turneul Internaţional |
19-24 februarie |
Sofia /Bulgaria/ |
LN |
6 |
9 |
|
4 |
Cantonament de pregătire specială |
februarie |
Halle /Germania/ |
LN |
8 |
10 |
|
5 |
Turneul Internaţional |
13-17 martie |
Usti nad Labem /Cehia/ |
LN |
6 |
9 |
|
6 |
Turneul Internaţional |
05-10 martie |
Halle /Germania/ |
LN |
8 |
11 |
|
7 |
Cantonament de pregătire specială |
18-24 martie |
Briceni |
LN |
16 |
20 |
|
8 |
Turneul Internaţional |
25-30 martie |
Herson /Ukraina/ |
LN |
6 |
9 |
|
9 |
Cupa Federaţiei de Box din Rep. Moldova |
4-7 aprilie |
Chişinău |
|
20 |
35 |
|
10 |
Cantonament de pregătire specială |
08-14 aprilie |
Briceni |
LN |
16 |
20 |
|
11 |
Turneul Internaţional |
16-21 aprilie |
Warşovia /Polonia/ |
LN |
6 |
9 |
|
12 |
Cantonament de pregătire specială |
23-30 aprilie |
Briceni |
LN |
16 |
20 |
|
13 |
Turneul Internaţional |
01-05 mai |
Kaunas /Lituania/ |
LN |
6 |
9 |
|
14 |
Cantonament de pregătire specială |
07-16 mai |
Minsc /Belarusi/ |
LN |
10 |
13 |
|
15 |
Participarea la Campionatul European |
17-26 mai |
Minsc /Belarusi/ |
LN |
10 |
14 |
|
16 |
Cantonament de pregătire specială |
21 iunie-04 iulie |
Briceni |
LN |
16 |
20 |
|
17 |
Turneul Internaţional |
01-06 iulie |
Mariupol /Ukraine/ |
LN |
6 |
9 |
|
18 |
Participarea la Universiada Mondială |
05-17 iulie |
Kazani /Rusia/ |
LN |
|
|
|
19 |
Turneul Internaţional |
11-18 iulie |
Sanct-Petersburg /Rusia/
|
LN |
6 |
9 |
|
20 |
Turneul Internaţional |
14-18 iulie |
Moscova /Rusia/ |
LN |
6 |
9 |
|
21 |
Campionatul Republicii Moldova |
10-14 septemb. |
Chişinău
|
Oraşele, raioane |
110 |
160 |
|
22 |
Cantonament de pregătire specială |
16-25 septemb. |
Briceni |
LN |
16 |
20 |
|
23 |
Cantonament de pregătire specială |
27 septemb.-03 octombrie |
Astana /Kazahstan/ |
LN |
10 |
13 |
|
24 |
Participarea la Campionatul Mondial |
04-20 octombrie |
Astana /Kazahstan/ |
LN |
10 |
13 |
|
25 |
Turneul Internaţional |
21-25 ноября |
Belgrad /Serbia/ |
LN |
6 |
9 |
|
26 |
Turneul Internaţional |
04-09 декабря |
Hantî-Mansiisk /Rusia/ |
LN |
6 |
9 |
|
|
TINERET |
|
27 |
Campionatul Republicii Moldova |
7-11 mai |
Chişinău
|
Oraşele, raioane |
80 |
120 |
|
28 |
Turneul Internaţional |
24-29 iunie |
Berdicev /Ukraine/ |
LN |
6 |
9 |
|
29 |
Turneul Internaţional |
04-08 iulie |
Novi-Sad /Serbia/ |
LN |
6 |
9 |
|
30 |
Cantonament de pregătire specială |
01-10 august |
Chişinău |
LN |
10 |
12 |
|
31 |
Participarea la Campionatul European |
11-18 august |
Rotterdam /Nether-Lands/ |
LN |
5 |
8 |
|
|
JUNIORI |
|
32 |
Jocurile sportive ale Juniorilor |
9-13 aprilie |
Chişinău |
Oraşele, raioane |
|
|
|
33 |
Cantonament de pregătire specială |
10-16 august
|
Chişinău
|
LN |
10 |
12 |
|
34 |
Participarea la Campionatul Mondial |
17-26 august |
Kiev /Ukraine/ |
LN |
6 |
9 |
|
|